naše služby

Nejvýhodnější cena

Profesionální fotografie, videoprohlídka, homestaging, půdorysy nemovitosti, prověření právního a faktického stavu, profesionální prodejní texty a další. Pro nás samozřejmost, pro Vás to znamená nejvýhodnější prodejní cenu.

Rychlost prodeje a pronájmu

Díky rozsáhlé interní databázi možných kupujících a zkušenostem z propagace nemovitostí jsme si jistí, že seženeme zájemce o koupi velmi rychle. Budete tak mít více času využít získané peníze.

Nevýhradní smlouva bez pokut

Věříme v naše schopnosti najít Vám vhodného zájemce, proto nepožadujeme výhradní smlouvy. Když si seženete zájemce o koupi sami, nemusíte nám nic platit. Nemáme rádi smluvní pokuty a věříme, že Vy taky ne.

Naší hlavní specializací je prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Věříme, že jsme schopni prodat každou nemovitost za co nejvýhodnější cenu díky důkladné přípravě na prodej, a současně si zakládáme na důvěře v rámci celé transakce.

Razíme heslo, že dokud pro Vás naše služby nebudou prospěšné, nemíníme Vás jakkoliv omezovat v nakládání s Vaší nemovitostí. Proto na rozdíl od standardních realitních kanceláří neuzavíráme s klienty smlouvy, které by jim znemožnily, aby prodali svou nemovitost sami nebo prostřednictvím jiné realitní kanceláře. V našich smlouvách proto nemáme žádné smluvní pokuty a provizi nám zaplatíte až v okamžiku, kdy budou peníze za prodej na Vašem bankovním účtu. Spolupráce je proto zcela nezávazná a závaznou se stává až v okamžiku, kdy Vám úspěšně prodáme Vaši nemovitost.

Budeme velmi rádi, když nás, samozřejmě nezávazně, kontaktujete. Můžeme se tak zamyslet nad možnostmi spolupráce a poznat se.

V&V REAL ESTATE

KDYKOLIV NÁS KONTAKTUJTE

Ať už s námi chcete spolupracovat nebo se jen na něco zeptat, rádi od Vás dostaneme jakoukoliv zprávu

Prozkoumejte i naše další služby

1. Transparentnost

O všech našich úkonech Vás budeme okamžitě informovat, nestane se tak, že byste nevěděli, co se s Vaší nemovitostí děje. Zakládáme si na vzájemné důvěře, proto s Vámi budeme pečlivě konzultovat pro a proti každého dalšího postupu, aby se tak celá transakce obešla bez problémů.

2. Žádné formulářové smlouvy

Máme rádi, když obě strany mohou ovlivnit znění smlouvy. Proto veškerá smluvní dokumentace, ať už zprostředkovatelská smlouva mezi Vámi a námi či následně smlouva o smlouvě budoucí kupní (= rezervační smlouva) nebo přímo kupní smlouva bude podléhat naší vzájemné diskuzi, kdy celé znění nastavíme tak, aby všem zcela vyhovovalo.

3. Vyřešení právních a faktických vad

Zástavní práva, zákazy zcizení a zatížení, insolvenční řízení, exekuce, výkon rozhodnutí, letecké koridory, stavební uzávěry, změny územních plánů a další. Pomůžeme s jakýmikoliv vadami, aby se tak z problémové nemovitosti stala nemovitost bezproblémová.

naše články